?ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВОЛОДИМИР САБАДАШ ІНФОРМУЄ!!!

Written by 1 admin on . Posted in Важливо!, Міська влада

?З 23 березня 2020 року почала працювати «гаряча телефонна лінія» отримання консультацій з правових питань за номером:☎️ 068-291-20-71. Приємно, що містяни читають інформацію та звертаються за допомогою.

Одразу після опублікування такої корисної інформації відбулася перша телефонна консультація. Керівник промислового підприємства отримав роз’яснення від фахівця-юриста щодо діяльності промислових підприємств на території міста та прийнятих Постанов Кабінетом Міністрів України на період карантину.
?В рамках роботи Антикризового штабу з протидії поширення коронавірусу мешканці міста приєднались до нашої ініціативи #явкомандіАШ – надання допомоги за необхідності: Вадим Циганок, Віталій (магазин «Железяка-Хозтовари», Олексій Марченко, Віталій (медичні товари), Іван Мандзюк, Тетяна Гребеневич, Павло Зоренко. Дякуємо Вам?, разом ми зможемо зробити набагато більше. Нагадуємо телефони координатора штабу Олени Король (у будні з 08.00 до 17.00 години за номером телефону☎️ 04571 2-22-52, моб. 066 024-21-97).

?МОЗ повідомляє:
В ??Україні зафіксовано 84 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 10:00 24 березня в Україні 84 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу зафіксовано 11 нових випадків.
Наразі коронавірусу хворобу виявлено у:
Дніпропетровська область — 2 випадки;
Донецька область — 1 випадок;
Житомирська область — 2 (1 летальний) випадки;
Івано-Франківська область — 5 випадків (1 летальний);
м. Київ — 29 випадків;
Київська область — 15 випадків, з них 10 протягом останньої доби;
Львівська область — 2 випадки;
Тернопільська область — 2 випадки, з яких 1 протягом останньої доби;
Чернівецька область — 25 випадків (1 летальний);
Черкаська область — 1 випадок.
Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями.
?Бережіть себе та своїх близьких! Дотримуйтесь карантинних заходів та будьте здорові!

Trackback from your site.

Leave a comment