ПОВІДОМЛЕННЯ

Written on . Posted in Регуляторний акт

Про оприлюднення проєкту регуляторного акта ─ рішення міської ради  «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, яке зареєстроване на території  громади міста Василькова» з відповідним аналізом регуляторного впливу даного регуляторного акта. 

Відповідно до ст.9 та ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб оприлюднюються  проєкт рішення Васильківської міської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, яке зареєстроване на території громади міста Василькова» з аналізом регуляторного впливу даного регуляторного акта.

Проєкт розроблений управлінням з питань економіки та власності Васильківської міської ради з метою упередження ухилення від оподаткування фізичних осіб, які отримують доходи від надання нерухомого майна в оренду та актуалізації розміру мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, у зв’язку із зміною прогнозного середньорічного показника опосередкованої вартості спорудження житла, визначеного Наказом Міністерства розвитку громад та територій України.

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Васильківської міської ради в розділі «Регуляторна політика» переглянути.

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі від юридичних та фізичних осіб на протязі 30 календарних днів з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на адресу управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради: 08601, Київська обл., м. Васильків, вул. Володимирська, 43, тел.(04571) 2-22-75, e-mail: economic_vasylkiv@ukr.net

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі