Правоохоронці закликають батьків контролювати дітей під час карантину

Written by administrator on . Posted in Поліція

В зв’язку з введенням карантину, який триватиме 3 тижні, співробітники Васильківського відділу поліції закликають дорослих подбати про безпеку дітей та посилити контроль за їх дозвіллям. 

Шановні батьки, поясніть дітям, що карантин – не канікули. Він спрямований на те, щоб зменшити контакт між людьми, можливість і ризики поширення вірусу. Підлітки не повинні весь день блукати вулицями міста та ходити по магазинам, а мають проводити час або вдома, або на свіжому повітрі, але уникаючи великого скупчення людей.

Малолітніх дітей не слід залишати у будинку без нагляду, адже, саме недостатній контроль з боку дорослих, зневажливе відношення до заходів безпеки – найголовніші причини нещасних випадків.

Крім того, якщо ви залишаєте старших дітей, навіть ненадовго, нагадайте їм правила безпеки та залиште список важливих телефонних номерів: екстрених служб, родичів, сусідів. Також, заховайте потенційно небезпечні та заборонені для користування предмети (запальнички, алкоголь, ліки, хімічні рідини, інструменти тощо).

Будьте пильними, уважними та більше уваги приділяйте  дітям!

Trackback from your site.

Leave a comment