ЗВІТ АПАРАТУ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРО РОБОТУ ЗА ТИЖДЕНЬ З 10.03.2020 по 13.03.2020

Written on . Posted in апарат ради, Звіти

Апарат Васильківської міської ради здійснює свою роботу  у відповідності до  Конституції  України, Законів  України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», Регламенту Васильківської міської ради та іншими нормативно-правовими актами та спрямована на забезпечення діяльності Васильківської міської ради та її органів.

До апарату Васильківської міської ради входить організаційний відділ та відділ з питань регулювання земельних відносин. Загальна чисельність апарату міської ради становить  10 працівників.

Протягом тижня до організаційного відділу надійшло 15 заяв з різних питань життєдіяльності міста.

Апаратом Васильківської міської ради протягом тижня опрацьовано 4 звернення депутатів Васильківської міської ради та 3 звернення Народних депутатів України.

Розглянуто та підготовлено відповіді на 5 запитів Києво-Святошинської місцевої прокуратури стосовно надання інформації та рішень міської ради.

До апарату протягом тижня надійшло 4 проєкти рішень на чергову сесію Васильківської міської ради, які, відповідно до регламенту, розміщені на офіційному сайті та направлені на опрацювання на відповідні постійні комісії Васильківської міської ради.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності апарату Васильківської міської ради є робота із зверненнями громадян, які стосуються земельних питань.

До земельного відділу апарату Васильківської міської ради протягом тижня надійшло 33 звернень громадян, які були розглянуті в установлений законом термін. Опрацьовано 50 справ, які надійшли від Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету та  підготовлено 40 проєктів рішень на чергову сесію Васильківської міської ради.

Секретарем Васильківської міської ради проведено 2 наради із структурними підрозділами апарату. Під час проведення нарад надавалися письмові доручення та обговорювалися нагальні питання апарату міської ради.

11 березня в малій залі міського Будинку культури проведено засідання конкурсної комісії щодо закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурсних засадах по місту Васильків.

Протягом тижня апаратом проводилася активна робота з депутатами Васильківської міської ради стосовно проведення декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі