Веб-портал “Відкрите місто”

Written on . Posted in Громада

ШАНОВНІ МІСТЯНИ!
На офіційному сайті Васильківської міської ради https://vasylkiv.org/ працює веб-портал “ВІДКРИТЕ МІСТО”.Особливістю цього проєкту є те, що він є дієвим інструментом для громади і влади. Завдяки цьому сервісу кожен мешканець міста має можливість не тільки повідомляти проблеми, а й бачити стан їх виконання.?
Що треба знати, щоб зареєструвати повідомлення в системі «Відкрите місто»
? Крок 1 – зайдіть на сайт міської ради;
? Крок 2 – з лівої сторони панелі знайдіть віджет “Відкрите місто”;
? Крок 3 – нажміть на посилання;
? Крок 4 – нажміть “Авторизація” та зареєструйтесь;
? Крок 5 – оберіть місто;
? Крок 6 – оберіть розділ «Повідомити про проблему чи несправність»;
? Крок 7 – оберіть категорію(ї) проблеми;
? Крок 8 – вводимо адресу або шукаємо на мапі;
? Крок 9 – додати заголовок, описати суть проблеми, за бажанням додати фото чи відео;
? Крок 10 – натисніть кнопку «Повідомити».
Після цього повідомлення потрапить на модерацію та буде опубліковано.
Після публікації відповідальний працівник визначеної організації прийме повідомлення в роботу, а згодом повідомить про вирішення проблеми, або закриє її, надавши пояснення, чому проблему зараз вирішити неможливо.
Нижче, для Вашої зручності, розміщено відео покрокової інструкції для реєстрації?

"Відкрите Місто"

ШАНОВНІ МІСТЯНИ!На офіційному сайті Васильківської міської ради http://vasylkiv.org/ працює веб-портал "ВІДКРИТЕ МІСТО".Особливістю цього проєкту є те, що він є дієвим інструментом для громади і влади. Завдяки цьому сервісу кожен мешканець міста має можливість не тільки повідомляти проблеми, а й бачити стан їх виконання.?Що треба знати, щоб зареєструвати повідомлення в системі «Відкрите місто»❓? Крок 1 – зайдіть на сайт міської ради;? Крок 2 – з лівої сторони панелі знайдіть віджет "Відкрите місто";? Крок 3 – нажміть на посилання;? Крок 4 – нажміть "Авторизація" та зареєструйтесь;? Крок 5 – оберіть місто;? Крок 6 – оберіть розділ «Повідомити про проблему чи несправність»;? Крок 7 – оберіть категорію(ї) проблеми;? Крок 8 – вводимо адресу або шукаємо на мапі;? Крок 9 – додати заголовок, описати суть проблеми, за бажанням додати фото чи відео;? Крок 10 – натисніть кнопку «Повідомити».Після цього повідомлення потрапить на модерацію та буде опубліковано.Після публікації відповідальний працівник визначеної організації прийме повідомлення в роботу, а згодом повідомить про вирішення проблеми, або закриє її, надавши пояснення, чому проблему зараз вирішити неможливо.Нижче, для Вашої зручності, розміщено відео покрокової інструкції для реєстрації?

Опубліковано Васильківська міська рада Четвер, 12 березня 2020 р.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі