ЗВІТ  УПРАВЛІННЯ з питань економіки та власності ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ ПРО РОБОТУ ЗА ТИЖДЕНЬ З 29.02.2020 ПО  06.03.2020

Written by administrator on . Posted in Економіка

Організація роботи Управління здійснюється  у відповідності до  Конституції  України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про засади державної регуляторної політики у сфері  господарської діяльності», «Про інвестиційну діяльність», «Про регулювання містобудівної діяльності», Положення про Управління та інших нормативно-правових актів та спрямована  на виконання власних та делегованих   повноважень.

В структуру Управління входять відділ економіки та розвитку підприємництва, відділ з питань власності та відділ  державної реєстрації.

Відповідно до напрямів роботи Управлінням проведена наступна робота.

Підприємництво. Споживчий ринок.

До святкування Масниці 29 лютого 2020 року були залучені суб’єкти господарювання міста, Київської області та інших регіонів України:

З ресторанним господарством, шашликами, млинцям, гарячими напоями і  закусками:

–   Ресторанне господарство «Міт Фентезі» (м. Київ),

–   Еко-ферма (с. Велика Бугаївка),

–   Кейтерінгова компанія «Гарбуз» (м. Львів).

З сувенірною продукцією: 5 суб’єктів господарювання з міста Василькова та 1 (сувеніри, вироби з дерева, вишиванки) з Прикарпаття.

З метою оновлення дислокації торгівельних об’єктів у місті Василькові здійснено моніторинг торгівельної мережі по вул. Грушевського в районі центральної площі міста. Під час обстеження виявлено та занесено до торговельної мережі міста 9  новостворених об’єктів торгівлі, з них продовольчі магазини, непродовольчі, салон штор, піцерія тощо.

Розглянуто і опрацьовано 5 заяв від суб’єктів господарювання міста на інших регіонів на розміщення об’єктів виїзної та виносної торгівлі, атракціонів та розважальних заходів, а також протокол спільної зустрічі керівництва Київської міської державної адміністрації з представниками місцевої асоціації «Київська агломерація».

Проведено моніторинг споживчих цін  в торговельних закладах та ринках міста, про що проінформовано Київську облдержадміністацію.

На сайті міської ради розміщена корисна інформація для підприємницького середовища щодо проведення заходів Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з CIVITTA та запровадження Міністерством цифрової трансформації України Порталу державних онлайн-послуг «ДІЯ. БІЗНЕС».

Відповідно до плану роботи підготовлено звіти та відповідні проекти рішень міської ради про виконання у 2019 році заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Васильків та Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2018-2020 роки.

На розгляді 1 заява на продовження терміну дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Громадський бюджет

В рамках Програми «Громадський бюджет в місті Василькові», за визначений чинним законодавством термін до Управління надійшло 20 проектів громадського бюджету. Всі вони розглянуті, до відповідних структурних підрозділів Васильківської міської ради, в тому числі до розпорядників коштів, комунальних підприємств міста, направлені листи з проектними пропозиціями, з метою здійснення більш детальної перевірки, оцінки, надання рекомендацій та зауважень до кожної з проектних пропозицій (з використанням бланку – аналізу проектних пропозицій), по ряду проектних пропозицій  відповідно до Програми  проводиться робота  щодо усунення недоліків.

Перелік проектних пропозиції

№ з/п Автор проектної пропозиції Назва проекту, короткий зміст
1 Шевченко

Ірина Олександрівна

«ЕКО – школа – сортування відходів у ДНЗ та школах
2 Скрипницький

Руслан Петрович

Безпечний будинок (Safe house)

(камери відеонагляду вул. Гетьмана Сагайдачного)

3 Снігірьов

Сергій Анатолійович

«Зелений центр»  (Облаштування території навколо центральної площі міста та прилеглої пішохідної зони)
4 Синьковський

Едуард Анатолійович

«Облаштування трьох паркувальних майданчиків платними зарядними станціями для електромобілів»

(вул. Михайла Грушевського, буд.64-66; вул. Володимирська, буд., 1;Западинський ринок – паркувальний майданчик)

5 Саган

Денис Юрійович

Маркетингова соціальна безпека Василькова

(Привабити інвесторів і новим жителів міста  у Васильків за допомогою маркетинга і камер)

6 Лихо

Оксана Володимирівна

Покращення стандартів медичного обслуговування в приймальному відділенні у КНП ВРР «Васильківська ЦРЛ»

(Оновлення медичного обладнання на догоспітальному рівні)

7 Іващенко

Каміла Юріївна

Встановлення дорожніх світлодіодних знаків переходу 5.35.1, 5.35.2 біля закладів загальної середньої освіти міста Василькова
8 Гайдаєнко

Анатолій Петрович

Благоустрій території в центральній частині міста

(вул. Михайла Грушевського між будинками 21 та 23; облаштування клумб та встановлення огорожі)

9 Хименко

Юрій Михайлович

«Сила Сонця»  (Використовувати енергію сонця для підігріву води та в системі опалення в лікарнях,  дитячих дошкільних закладах)
10 Дармостук

Юлія Віталіївна

 Правильна постава – здорова дитина  (Набір інвентарю для формування правильної постави (всі ЗОШ ,ліцей «Успіх» та «Престиж»)
11 Жукова

Вікторія Олександрівна

 Історія міста в QR-коді  (На окремих пам’ятках міста розм. Спец. Стели з табличками, описом і QR – кодом)
12 Матвієнко

Олена Олександрівна

Співавтор:  Мороз

Катерина Володимирівна

Майданчик для вигулу тварин (собак)

Місце локації – Військове містечко № 11)

13 Щербаківський

Артем Вячеславович

Іноваційне обладнання для гуртків дітей станції юних техніків (СЮТ)  (Закупівля сучасного обладнання для гуртків)
14 Заводій

Володимир Михайлович

Система підземного збору та зберігання сміття EKOBOX

(Паркова зона: парк «Венеція», парк ім. Т.Г.Шевченка, парк ім.Головачова)

15 Фіалко

Олег Миколайович

«Безпечний мікрорайон «Масив»

(камери відеоспостереження)

16 Романцова

Тетяна Сергіївна

Профорієнтація для учнів 9-11 класів в школах Василькова

(визначення здібностей, подальшого навчання  і розвитку)

17 Мельніков

Руслан Юрійович

«Безпечний мікрорайон «Масив»

(встановлення камер відеоспостереження в мікрорайоні «Масив»)

18 Іван Кушніренко Інклюзивні гойдалки для дітей з інвалідністю
19 Федчиняк Ігор Олегович Облаштування місця для відпочинку на березі річки Стугна
20 Федчиняк Ігор Олегович Місточок Стуга №1

Регуляторна політика

Відповідно до покладених на Управління повноважень, згідно Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів Васильківською міською радою, виконавчим комітетом Васильківської міської ради та Васильківським міським головою, затвердженим  рішенням міської ради 22.12.2017 № 02.04-25-VII здійснюється реалізація регуляторної політики.

В стадії підготовки та розгляду:

  • проект регуляторного акта «Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд на території міста Василькова» з аналізом регуляторного впливу;
  • нова редакція регуляторного акта «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, які зареєстровані на території міста Василькова»;

–  друге періодичне відстеження регуляторного акта «Про встановлення цін на роботи (послуги), що виконуються  архівним відділом Васильківської міської ради на договірних засадах та у сфері  використання архівних документів».

Пайова участь

Відповідно до підготовленого та укладеного договору пайової участі в 2019 році  №21/02-12  на минулому тижні  до бюджету міста було сплачено понад 575,0 тис. грн. пайової участі  у розвиток інфраструктури населеного пункту.

Промисловий сектор міста

Управлінням, з метою посилення співпраці з промисловим сектором міста та опрацювання шляхів вирішення проблемних питань  на постійній основі  проводиться моніторинг підприємств шляхом особистого відвідування та спілкування з керівництвом та трудовими колективами промислових підприємств міста.

А 05.03.2020 року відбулась зустріч з керівником «Електропобутприлад» Оніщенком Ю.М.  Також були обговорені важливі для міста і підприємства питання.

Державна реєстрація 

Державні реєстратори відділу забезпечують наповнення та ведення Державного реєстру прав та Єдиного державного реєстру, формування реєстраційних справ та передачу їх до архіву.

За минулий тиждень  відділом  державної реєстрації було вчинено 55  реєстраційних дій з реєстрації юридичних та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності:

  1. Зареєстровано юр. осіб  -2; зміни юридичні  особи:  4;
  2. Зареєстровано фізичних осіб: 11; припинено фізичних осіб: 4; зміни до відомостей про фізичну особу: 6;
  3. Інші реєстраційні дії: 17; в тому числі електронна реєстрація: 15;

По реєстрації нерухомого майна:

Всьoго розглянуто заяв  – 111, з них: відмови – 3, зупинки – 4, зміни – 1, відкликано – 0.

Прийнято рішень про державну реєстрацію – 104

Скасовано державну реєстрацію – 0

Взято на облік безхазяйне майно – 0

Комунальна власність

З метою підвищення ефективності використання комунального майна та рівня наповнення дохідної частини місцевого бюджету від використання об’єктів комунальної власності територіальної громади міста  проведена наступна робота.

Укладені договори

Станом на 06.03.2020 чинним є 100 договорів оренди нерухомого майна (нежилих будівель, споруд, приміщень) комунальної власності Васильківської територіальної громади, з них 30 укладено з організаціями, які відповідно до п.10 Додатку 1 Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу затвердженої рішенням 15-ої сесії міської ради від 26.08.2011 № 05.18-15-VI сплачують 1,00 грн. в рік.

Надходження від оренди

За лютий 2020 року за оренду об’єктів комунальної власності Васильківської територіальної громади нараховано 245 537,71 грн. станом на 29.02.2020 на рахунок управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради надійшло 353 867,78 грн., що становить 144% від нарахованої суми.

Перерахування коштів отриманих від оренди

На рахунки місцевого бюджету, а також балансоутримувачам переданих в оренду приміщень перераховано 290 075,04 грн., а саме:

  • Місцевий бюджет
200 000,00 грн.
  • відділ освіти
2 965,15 грн.
  • управління культури, туризму та охорони культурної спадщини
12 109,89 грн.
  • КП «Васильківтепломережа»
75 000,00 грн.

За тиждень опрацьовано 18  вхідних листів і понад 20-ти вихідних.

Trackback from your site.

Leave a comment