Вітання Васильківського міського голови Володимира Сабадаша з Міжнародним жіночим днем

Written by administrator on . Posted in Cвята

Любі, чарівні наші жінки!   Від імені Васильківської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто дозвольте привітати Вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Жінки завжди дарують радість, натхнення, святковий настрій та оптимізм! У весняні дні вулиці нашого міста овіяні неповторним ароматом ніжності, піднесення та гарного настрою.

Важко було б знайти більш чудову нагоду аби висловити вдячність Жінці, яка несе в собі продовження життя, і без якої не було б у світі стільки любові й тепла.

Талановитість, постійне прагнення до самовдосконалення, невтомність, активна життєва позиція – саме такою є сучасна жінка України.

Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювала жінка, адже неможливо уявити собі наше життя без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

Дорогі васильківські жінки!

Висловлюю Вам вдячність за працю на благо нашого міста, за підтримку та душевну щедрість.

Хай цей день увійде у вашу оселю  легким і прозорим ароматом перших квітів, свіжим подихом весняного повітря, теплими сонячними променями, які зігріють Вас веселковими барвами кохання і щастя.

Зі святом!

Trackback from your site.

Leave a comment