Флагмани промисловості міста Василькова

Written on . Posted in Економіка

Управлінням з питань економіки та власності  міської ради, з метою вивчення ситуації в промисловому секторі міста, визначення проблем і шляхів їх вирішення на постійній основі  проводиться моніторинг підприємств шляхом особистого відвідування та спілкування з керівництвом та трудовими колективами промислових підприємств міста.

Так, 04 березня 2020 року начальник управління та заступник начальника управління відвідали промислове підприємство основного кола ТОВ «НВК «КВ Система», яке спеціалізується на виготовленні і проведенні капітального ремонту комплектуючих, вузлів і агрегатів для бронетанкової і автомобільної техніки, як для Збройних сил України, так і на експорт.

Організаційно-виробнича структура, наявність виробничих площ, технічної документації  і кваліфікованого персоналу дозволяє виконувати замовлення по розробці, модернізації, виготовленні і постачанні запасних частин, вузлів і агрегатів для озброєння і військової техніки Збройних сил України, країн СНД, інших зарубіжних партнерів, на озброєнні яких є зразки бронетанкової  техніки (БТВТ), автомобільної техніки радянського періоду виробництва.

Щиро та відкрито зустріли працівників управління засновник підприємства Бутешов Валерій Костянтинович і директор Мишкевич Тетяна Сергіївна. Розповіли про досягнення та проблеми, які існують на підприємстві.

Слід зазначити, що історія підприємства в Василькові нараховує вже 12 років. Неодноразово підприємство визнавалось лідером Київської області та України, «Експортером року», а також  відзначалось в міжнародному економічному рейтингу кращих підприємств.

На підприємстві панує не лише зразкова чистота та порядок, але й взаємна шана і повага між керівним складом  та робітничим персоналом.

Керівництво ТОВ «НВК ВК Система» вважає, що успіх всієї компанії в загальному невіддільний від благополуччя і успіху кожного співробітника.

На цьому підприємстві створені комфортні умови праці та відпочинку (спортивний куточок, обладнані сучасною технікою та зручними меблями кімнати для прийому їжі, душові кабіни, окремі роздягальні кімнати, відкрита зона відпочинку  тощо),

Однією з проблем, які перешкоджають виконанню поставлених завдань є нестача кадрів, насамперед робітничих професій. Наразі  на підприємстві  існують  такі вільні вакансії :

  • Слюсар
  • Електрогазозварювальник
  • Електрослюсар КВПіА
  • Електрик
  • Токар.

Тому, запрошуються до співпраці досвідчені спеціалісти , випускники  навчальних закладів  з наведених професій, або просто бажаючі  працювати і отримувати задоволення від праці.

В свою чергу ПРОПОНУЄТЬСЯ:

  • Своєчасна заробітна плата( 2 рази в місяць).
  • Повний соціальний пакет: офіційне оформлення, оплачувана відпустка, лікарняний.
  • Дружній колектив.
  • Комфортні  умови праці.

Для осіб без досвіду роботи проводиться  навчання персоналу.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі