Святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного Жіночого Дня

Written by administrator on . Posted in Без категорії

05 березня у міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня. Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя. З найщирішими вітаннями до представниць прекрасної статі, найкрасивіших васильківських жінок звернувся Васильківський міський голова Володимир Сабадаш: «Любі, чарівні наші жінки! Хай цей день увійде у вашу оселю легким і прозорим ароматом перших квітів, свіжим подихом весняного повітря, теплими сонячними променями, які зігріють Вас веселковими барвами кохання і щастя. Зі святом!»
Після теплих слів привітань відбулася церемонія нагородження кращих жінок міста за сумлінну працю, високий професіоналізм та активну участь у громадському житті. Першочергово, під оплески залу, на сцені були нагороджені мами та дружини наших загиблих Героїв АТО – Юрія Скляра, Олександра Лістрового, Олега Дьяченка.

Окрасою святкування стала чудова концертна програма, яка подарувала усім присутнім хороший настрій та весняні щирі посмішки.

Trackback from your site.

Leave a comment