ЗВІТ управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської  міської ради про свою роботу за тиждень з 24.02.2020 по 28.02.2020

Written on . Posted in Новини

До складу Управління входять:

–  відділ містобудування та архітектури;

–  відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю;

– відділ контролю за благоустроєм.

За тиждень опрацьовано понад 70 документів.

Надано 17 адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Васильківської міської ради , а саме: видача будівельного паспорта (внесення змін до будівельного паспорта) забудови земельної ділянки; надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки; надання висновку про погодження або відмову у погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки; оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності;

підготовки проектів рішень виконавчого комітету Васильківської міської ради про переведення садових і дачних будинків у жилі будинки у місті Васильків.

Видано 24 висновки про розгляд проектів землеустрою, 2 паспорти прив’язки тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, 5 наказів по  присвоєнню (впорядкуванню) адрес, 17 викопіювань з містобудівної документації, підготовлено 2 проекти рішення виконавчого комітету. Надано також 5 документів дозвільного характеру.

  Відділом контролю за благоустроєм   складено 4 протоколи ( 2 – за відсутність договору на вивезення побутових відходів, 1 – відповідна діяльність без наявності відповідних погоджень та дозвільних документів, 1 – за не відповідне утримання присадибної ділянки, прилеглої до неї території), видано 8 приписів.

Також  проведене обстеження вулиць міста (вул. Декабристів, вул. Грушевського, вул. Шевченка, вул. Соборна, вул. Володимирська, вул. О. Лістрового, вул. Нахімова, вул. Ломоносова, вул. Софіївська, провул. Софіївський)  на предмет дотримання вимог «Правил благоустрою міста Василькова».

Управлінням разом з юридичним департаментом ради проведено обговорення проекту Положення щодо демонтажу незаконно зведених тимчасових споруд .

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі