!!!До уваги роботодавців!!!

Written on . Posted in центр зайнятості

Васильківська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості повідомляє, що на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 р. № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» та в рамках реалізації державного проекту щодо фінансової підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%», Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 4.01.2020 р. № 28 «Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікро- та малого підприємництва».

Дія програми поширюється на осіб, які вже здійснюють підприємницьку діяльність, та спрямована сприяти створенню нових робочих місць, легалізації та розширенню діяльності малого бізнесу, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів.

Впровадження Програми за дорученням Уряду України буде здійснювати Фонд розвитку підприємництва при Міністерстві Фінансів України через банки-партнери, які володіють технологіями та активно кредитують мікро- та малі підприємства.

Про Програму, умови участі в ній та про визначені банки – кредитори можна дізнатися за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/.

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. (04571)22695.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі