ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Written by administrator on . Posted in Конкурс

Васильківська міська рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення посад посадових осіб органу місцевого самоврядування:
Васильківська міська рада:
Управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою:

головний спеціаліст відділу з питань експлуатації житла, капітального будівництва, реконструкції та благоустрою.

Основні вимоги до кандидата:

  • громадянин України;
  • посадова особа, яка буде виконувати функції головного спеціаліста  відділу з питань експлуатації житла, капітального будівництва, реконструкції та благоустрою; повинна мати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра за відповідним напрямком професійного спрямування, стажем роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на посадах головного спеціаліста не менше 1– го  року, або стаж роботи за фахом на посадах в інших сферах не менше 3-х років;
  • досконале володіння державною мовою;
  • знання законів, нормативно-правових актів, та діяльності місцевого самоврядування, діловодство;
  • вміння працювати на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Конкурс проводиться у формі іспиту. Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення. Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: вул. Соборна 56, м. Васильків, Київська область, 08600, телефон для довідок: 2-22-60, кабінет № 7. Конкурсна комісія виконавчого комітету Васильківської міської ради.

Trackback from your site.

Leave a comment