Вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України та військові навчальні підрозділи вищих закладів освіти України запрошують до навчання

Written on . Posted in Без категорії

Для молоді, яка у 2020 році закінчує загальноосвітні та середні спеціальні навчальні заклади, прийшов час обирати шлях до свого майбутнього.

Військова служба завжди була особливою сферою діяльності людини. Це не тільки романтична професія, вона вимагає від людини деяких якостей, які ставлять її в особливий ряд.

На 2020 рік  Васильківський об’єднаний міський військовий комісаріат отримав завдання на відбір та направлення юнаків для вступу у вищі військові навчальні заклади, військові навчальні підрозділи вищих закладів освіти України. 12 навчальних закладів Міністерства оборони України готують офіцерів різних напрямів, це артилеристи, десантники, ракетники, танкісти, льотчики, медики, перекладачі, юристи, психологи, фінансисти, картографи, інженери зв’язку, інженери автомобілісти, гідрометеорологи, будівельники, фахівці з радіотехнічних систем, системної інженерії, телекомунікації, військового управління, безпеки інформаційних і комунікаційних систем, технічного захисту інформації; фахівці культурно-виховної, просвітницької роботи, організації дозвілля у військах та інші спеціалісти.

Привілеї навчання у вищих військових навчальних закладах: безкоштовне навчання; повне державне забезпечення; високий рівень отриманих знань; гарантоване працевлаштування після закінчення закладу; отримання вищої військової та вищої цивільної освіти; безкоштовний проїзд у відпустки; державне забезпечення продовольством, речовим майном; забезпечення безкоштовним житлом; безкоштовне медичне обслуговування та інше.

Які вимоги для кандидатів? Перш за все – міцне здоров’я, добра фізична підготовка і висока успішність. Тим, хто виявив бажання вступати до вищих військових навчальних закладів та для отримання більш детальної інформації, звертатися у  відділення комплектування Васильківського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: м. Васильків, вул. Декабристів, 43-а, тел.2-43-45, 2-32-34 ( кабінет. № 109).

Відбір вступників до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих закладів освіти України, оформлення документів та попередня професійна діагностика кандидатів з числа цивільної молоді  здійснюється у Васильківському об’єднаному міському військовому комісаріаті до 10 червня року вступу.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ