Розширена апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in нарада

24 лютого 2020 року радник Васильківського міського голови Володимир Гурєєв провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній, міськрайонних служб.

Керівники доповіли про заходи, які відбувались протягом місяця, та заплановані на поточний робочий тиждень.
Так, за повідомленням начальникка Васильківського РВ ГУ ДСНС у місті Василькові на минулому тижні виникла одна пожежа. Проводиться інформаційно-роз”яснювальна робота з населенням по протипожежним заходам, зокрема про спалювання на присадибних ділянках залишків минулорічної городини, трави та сміттєвих відходів.
Військовий комісар Васильківського міськрайонного військового комісаріату доповів, що відбуваються заходи по приписці до призовної дільниці, триває підготовка до проведення призову на строкову службу. Також повідомив про обов”язковий офіцерський призов, який проводиться щоквартально і пояснив, що призиваються військовозобов”язані до 43-х років, які закінчили військові кафедри, але не проходили військову службу.
Головний лікар Васильківської ЦРЛ повідомила, що в суботу було доставлено багато потерпілих внаслідок декількох ДТП, тому лікарі працювали у посиленому режимі. Відповідно до вимог Національної служби здоров”я були підготовлені та надіслані пакети документів на укладання договорів на відповідні послуги. Станом на сьогодні одобрено договір на послуги з гемодіалізу.
Завідувач Васильківського районного відділу лабораторних досліджень повідомив присутніх, що випадків захворюваності на коронавірус у місті Василькові та Васильківському районі відсутні.
До відділу звернень громадян минулого тижня надійшло 8 звернень мешканців міста щодо асфальтування доріг, освітлення вулиць та питань соціального характеру (пільги, субсидії).
Управління економіки та власності запрошує громадян до активності та нагадує, що триває прийом проєктів до Громадського бюджету.
Цікавим є соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні».для осіб з інвалідністю, в т.ч. для дітей-інвалідів старшого віку. Детально ознайомитись можна за посиланням: http://vasylkiv.org/2020/02/20/uvagavazhliva-informaciya-dlya-lyudej-z-invalidnistyusocialnij-proekt-ti-mozhesh-use-mozhlivosti-bezmezhni/ .
У закладах освіти на минулому тижні було проведено ряд заходів: тиждень профорієнтаційної роботи, виховні години до Міжнародного дня рідної мови та Дня вшанування Героїв Небесної Сотні, а також спортивні змагання з баскетболу.
На вихідних відділом молоді та спорту було проведено турнір з волейболу та чемпіонат міста з шахів, а 24 лютого о 16.00 годині у малій залі міського Будинку культури відбудеться нагородження переможців спортивних змагань за підсумками 2019 року.
Служба у справах дітей та сім”ї повідомляє, що на обліку перебуває 50 дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування, 23 сім”ї перебувають у складних життєвих обставинах та 272 багатодітні сім”ї.
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини запрошує усіх мешканців та гостей міста Василькова на святкування Масниці, яке відбудеться 29 лютого 2020 року на центральній площі з 14.00 години.

Trackback from your site.

Leave a comment