ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

Written by administrator on . Posted in Відділ молоді та спорту

На базі Васильківського міського спортивного комплексу 22 лютого відбувся щорічний Відкритий турнір міста Василькова з волейболу, присвячений вчителю з фізичної культури Юрію Михайловичу Стрілецькому.

Юрій Михайлович присвятив 30 років свого життя роботі у Васильківській загальноосвітній школі № 3, нині Васильківський ліцей “Успіх”, та зміг стати прикладом для багатьох вчителів на декілька поколінь у майбутньому.
На змаганнях були присутні: радник Васильківського міського голови – Володимир Гурєєв, начальник відділу молоді та спорту Васильківської міської ради Людмила Воронова, а також брат Юрія Михайловича – Володимир Іванович Пруднік, племінник, меценат багатьох турнірів з волейболу та інших видів спорту – Юрій Володимирович Пруднік, почесний працівник фізичної культури і спорту України – Василь Миколайович Кучма та друзі Юрія Михайловича.


В турнірі змагались 70 спортсменів з м. Василькова, м. Фастова, смт Гребінки та с. Іванковичі Васильківського району.
За результатами запеклої боротьби:
І місце – команда «Адреналін» м. Васильків🥇
ІІ місце – команда «Напол» м. Васильків🥈
ІІІ місце – команда смт Гребінки🥉


Рішенням суддівської колегії кращим гравцем турніру визнано Мельник Анастасію – представницю команди міста Фастова.🏆
Переможці вибороли медалі відповідного ступеню, перехідний кубок та цінний приз від родини Ю.М. Стрілецького.
Окрема подяка суддям змагань Сергію Суміну та Олександру Волинцю за допомогу в організації та об‘єктивність і безкомпромісність під час суддівства та керівництву Васильківського міського спортивного комплексу за гостинний прийом.👍

Trackback from your site.

Leave a comment