Увага!Важлива інформація для людей з інвалідністю! Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні»

Written by administrator on . Posted in соціальний захист

Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ-компанії.

Проєкт складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

Проєкт триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проєкті відбуватиметься з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.

ІНСТРУКЦІЯ

В Україні проживає 2,7 млн людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Метою соціального проєкту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

5 лютого проєкт стартував. У проєкті можуть взяти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:

1.Ознайомитись з проєктом за посиланням https://education.msp.gov.ua/

2.Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/та зареєструватись.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО:

 1. Натисніть на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/.
 2. На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС
 3. ВАЖЛИВО: обов’язково зареєструватись на два основні, а потім, обрати додаткові декілька курсів (це за бажанням, якщо у вас вистачає часу для навчання).
 4. Навчання розпочнеться 5 березня 2020 року.
 5. З 5 березня 2020 у ваших аккаунтах на онлайн пратфоні Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/з’явиться посилання (ми виділимо це посилання яскравим кольором) -РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ. Як тільки ви перейшли за посиланням – можете відразу приступати до освоєння матеріалу.
 6. Термін навчання буде зазначений у вас в курсах. Довжина курсів до  14 тижнів.
 7. Під час навчання обов’язково користуватись розділом ОБГОВОРЕННЯ. У цьому розділі ви ставите питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки вас під час навчального процесу. Не соромтесь, пишіть свої питання, коментарі, пропозиції. Ваша залученість до навчального процесу – це запорука вашого успіху. Ми намагатимемось відповідати на всі ваші запитання. Наша мета – пояснити вам матеріал, надати всі можливості для успішного вирішення завдань та отримання знань для подальшого вашого зростання та процвітання.
 8. Під час навчання ви можете ставити питання в розділі ОБГОВОРЕННЯ, що стосується навчального процесу. Також, ви можете ставити свої запитання нам на адресу edu@msp.gov.ua, що стосується адміністративних питань. Технічні питання надсилайте на адресу support@prometheus.org.ua
 9. Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування – ви отримаєте сертифікат.
 10. Починаючи з 8 червня 2020 будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь.
 11. Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації буде надано у травні 2020 року.

Trackback from your site.

Leave a comment