Нарада-навчання керівників структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in нарада

17 лютого 2020 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася щотижнева нарада, яка включала в себе навчання керівників структурних підрозділів з питань  оформлення службових документів, складання щорічної електронної декларації 2020 зі змінами та ознайомлення з Законом України « Про забезпечення функціонування української мови як державної».

На початку наради міський голова відмітив, що у вихідні дні у місті відбулися ряд пам”ятних та спортивних заходів: урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, спортивні змагання з дзюдо, плавання, легкої атлетики та футболу. Також, наголосив на уважності до складання службових документів та відповідей на запити.
Керуюча справами виконавчого комітету Світлана Борковська ознайомила керівників  щодо застосування вимог нової Інструкції з діловодства.
Секретар міської ради Оксана Перінська звернула увагу керівників щодо запитів та документів, які надходять в електронному вигляді (копії, сканкопії тощо).
Начальник відділу правової роботи юридичного департаменту Марія Савицька ознайомила  посадових осіб виконавчих органів та керівників комунальних підприємств зі змінами електронного декларування та звернула увагу керівників на обов’язковість, відповідальність та своєчасність подання електронних декларацій.
По завершенню навчання усі мали можливість задати питання та отримати кваліфіковані відповіді.

Trackback from your site.

Leave a comment