УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА 31-Ї РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Written by administrator on . Posted in Вшанування

15 лютого 2020 року у місті Василькові відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану з покладанням квітів до пам’ятника загиблим в Афганістані.

Саме пам’ять про страшні події афганської війни збирає щороку в лютому воїнів-інтернаціоналістів нашого міста. Вшанувати пам’ять тих, хто воював на чужій землі прийшли керівництво міста, воїни-інтернаціоналісти, представники трудових колективів, ветеранських організацій та громадськості.

Із побажаннями добра і здоров’я, мирного неба звернувся до присутніх заступник міського голови Леонід Перепелиця.

Отець Сергій закликав усіх присутніх помолитись за душі загиблих, які мужньо воювали та поклали свої життя на території інших держав.

За хоробрість і відвагу, високу громадянську відповідальність, чесне й сумлінне виконання військової присяги воїни-інтернаціоналісти, рідні загиблих та зниклих безвісти були відзначені грамотами Васильківської міської ради.

Святковий настрій усім присутнім подарували вихованці міської школи мистецтв.

Trackback from your site.

Leave a comment