Громадський бюджет: засідання членів експертної групи, що організовує та контролює впровадження та реалізацію бюджету участі в місті Василькові у 2020 році

Written on . Posted in Бюджет, Громада

13 лютого 2020 року о 14.00 в малій залі Будинку культури відбулося засідання членів експертної групи, що організовує та контролює впровадження та реалізацію бюджету участі в місті Василькові у 2020 році.

На засіданні було обговорено ряд питань, які виникають при подачі проєктів.

Громадський бюджет (бюджет участі, participatory budget) – важливий інструмент прямої, електронної демократії, який розвиває культуру самоврядування, участі населення у розвитку міста, його пріоритетів, ефективності міського бюджету. Як правило, бюджет участі – це частина коштів міського бюджету, щодо якої мешканці міста самостійно обирають, на що їх витрачати, шляхом голосування, результати якого мають пряму дію, незалежно від волі чиновників та депутатів.

Мета – підвищення впливу та відповідальності громади міста на визначення і реалізацію пріоритетних проектів, направлених на соціально-економічний розвиток міста.

Цільова аудиторія – активна громадськість міста Василькова.

Основна задача – реалізація проектів, важливість і пріоритетність яких визначена мешканцями міста за допомогою відкритого голосування.

Нагадуємо, що прийом проектів відповідно до Програми “Громадський бюджет в місті Василькові на 2020-2022 роки” стартував з 01.02.2020р., завершення прийому проектів – 02.03.2020 р. включно до 23 год 59 хв.

За додатковою інформацією переходьте за посиланням ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ – ЦЕ ТВІЙ ШАНС ЗРОБИТИ МІСТО КРАЩИМ!

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ