Засідання координаційної ради з питань підтримки та розвитку підприємництва на території міста Васильків

Written by administrator on . Posted in засідання

11 лютого 2020 року у малому залі міського будинку культури під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леоніда Перепелиці відбулося засідання координаційної ради з питань підтримки та розвитку підприємництва на території міста Васильків. На порядок денний виносились питання:

  1. Щодо законодавчих змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
  2. Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення.
  3. Легальна зайнятість – запорука забезпеченої старості.
  4. Різне.

Присутніх на засіданні поінформував інспектор з праці управління соціального захисту населення Васильківської міської ради про стан перевірок щодо виявлення неоформлених трудових відносин.

Працівники Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України розповіли про переваги від користування порталом електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua.

Керівник Васильківського відділення «Ощадбанк» представила інформацію по Державній програмі “Доступні кредити 5-7-9%”, а також присутні підприємці отримали інформаційні буклети.

Всі учасники засідання мали можливість поставити запитання присутнім спеціалістам та отримати кваліфіковану відповідь.

Trackback from your site.

Leave a comment