До відома суб’єктів господарювання міста Василькова!

Written by 1 admin on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради запрошує на засідання Координаційної ради з питань підтримки та розвитку підприємництва на території міста Василькова, яке відбудеться 11 лютого 2020 року о 16:00 годині в малому залі Будинку культури.Порядок денний:
1. Щодо законодавчих змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Доповідач Бортнік Євген Валерійович ─ головний державний ревізор-інспектор відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування ГУ ДПС у Київській області.

Доповідач Олєйніков Микола Олексійович ─ головний державний ревізор-інспектор відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління податкових перевірок, трансферного ціноутворення та міжнародного оподаткування ГУ ДПС у Київській області.


2. Про заходи, спрямованні на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення.

Доповідач Сердюк Лариса Євгенівна ─ інспектор з праці управління соціального захисту населення Васильківської міської ради


3. Легальна зайнятість – запорука забезпеченої старості.

Доповідач Задорожна Ніна Станіславівна ─ заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №7 управління інформаційних – електронних реєстрів.

Доповідач Шерстюк Олена Анатоліївна ─ головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово-економічного управління Головного Управління пенсійного фонду України у Київській області.

4. Різне.

Trackback from your site.

Leave a comment