АПАРАТНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Written on . Posted in нарада

10 лютого  2020 року відбулася апаратна нарада під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша із заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній, під час якої розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста.

На початку наради міський голова Володимир Сабадаш зазначив, що підсумовуючи звернення мешканців, які були озвучені на зустрічі з Народним депутатом України Олександром Дубінським 30 січня 2020 року, доповісти про проблемне питання по вул. Комарова (начальнику управління ЖКГ, будівництва та благоустою Длужинській І.М.)

Також, керівники підрозділів доповіли про роботу та заходи, що відбулися на минулому робочому тижні. Зокрема:

 1. Степаненко Т.В.– начальник фінансового управління – розпорядникам коштів в обов”язковому порядку розмістити на своїх сайтах та на офіційному сайті Васильківської міської ради бюджетні програми і паспорти бюджетних програм.
 2. Дащенко Л.В. – начальник відділу звернень громадян – на минулому тижні надійшло 5 звернень мешканців через гарячу урядову лінію (щодо оплати пільг, субсидій, роботи медичних установ), 8 звернень по особистим питанням.
 3. Бурсова Л.П.– начальник управління соціального захисту населення – на минулому тижні проведено перевірку комісією, створеної на виконання доручення Прем’єр – міністра України О. Гончарука щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері торгівлі, організації харчування про неприпустимість допуску працівників без оформлення трудових відносин. Станом на 07 лютого 2020 року відвідано 275 об’єктів, на перевірених підприємствах, заминулий тиждень до ФОП працевлаштовано 262 особи.
 4. Козак Л.О.– начальник відділу освіти – результати моніторингку захворюваності на зростання кількості дітей хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, які складають понад 20%, що перевищує епідемічний поріг пропоную розглянути на засіданні виконавчого комітету Васильківської міської ради питання про  продовження тимчасового призупинення навчання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста у зв’язку з карантином.  З 01 березня 2020 року почнеться прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу.
 5. Павлова Р.С.– начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини – на минулому тижні було проведено міський конкурс «Висока Нота». 15 лютого о 10:00 год. в парку воїнам-інтернаціоналістам відбудуться заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а о 10:30 год. у приміщенні Васильківської дитячої школи мистецтв відбудеться урочиста частина. У міський бібліотеці організовано викладку тематичної літератури з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 14 лютого 2020 року за співпрацею з ГО «Альянс добрих справ» планується провести співочий флешмоб. Також триває підготовка концертних програм з нагоди святкування Масниці та 8-го березня.
 6. Воронова Л.Л. – начальник відділу молоді та спорту – проводиться підготовка до чемпіонату міста з плавання, волейболу, шахів, зимового турніру з футзалу серед ветеранів.
 7. Длужинська І.М. – начальник УЖКГ – триває опрацювання звернень мешканців, проводиться робота по розгляду заяв щодо відключення від централізованого теплопостачання.
 8. Оглоданий А.Р. – директор КП “ККП м. Василькова” – були незначні пориви, які вчасно ліквідовані. Провидився ремонт вуличного освітлення, ямковий ремонт, встановлено нові дорожні знаки на центральній вулиці міста.
 9. Терещенко В.Ф. – заступник директора КП “Васильківтепломережа” – аварій не було. Всі котельні працюють в штатному режимі. Заборгованість споживачів не збільшилася.
 10. Рибалко С.В.– начальник управління з питань економіки та власності –  триває прийом проєктів відповідно до Програми “Громадський бюджет в місті Василькові на 2020-2022роки, вже подано – 2 проєкти. 11 лютого 2020 року о 16:00 годині в малому залі Будинку культури відбудеться засідання координаційної ради з питань підтримки та розвитку підприємництва на території міста Василькова.
 11. Перепелиця Л.О.– заступник міського голови –  делегація з міта Василькова взяла участь у міжнародній конференції з питань культурної спадщини ЮНЕСКО. Відпрацьовувався механізм залучення міста Василькова до Єврорегіону.
 12. Підгорецький В.М. – голова Васильківської міської громадської організації “Союз Чорнобиль Україна” – на сьогодні гостро стоїть  проблема з зубного протезування а також безкоштовного надання ліків.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі