СЕМІНАР ПРОЄКТУ ПРООН/ЄС HOUSES

Written on . Posted in Енергетика

04 лютого 2020 року у місті Васильків відбувся черговий навчальний семінар проєкту ПРООН/ЄС “Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень” (HOUSES) на тему “Життєвий цикл багатоквартирного будинку”.

Семінар провели координатори проєкту Інна Волошина та Микола Смирнов. На семінарі були присутні голови та представники ОСББ міста, представники управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою та відділу муніципального розвитку та енергоменеджменту.

Обговорювалися практичні аспекти експлуатації житлових будинків, нормативна база, класифікація житлових будинків, питання обслуговування та капітальних ремонтів будинку.

Про Проєкт:

Основна мета Проєкту – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проєкт діятиме на місцевому рівні по всій країні [1], допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проєкти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Протягом двох років Проєкт «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» буде проводити інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях з метою інформування широкої громадськості та місцеві громади щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує. Проєкт проводитиме серію групових та індивідуальних консультацій для активістів, які мають намір створити ОСББ, активів вже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив по покращенню стану будинків.

У ході реалізації Проєкту ПРООН спиратиметься на партнерські відносини з місцевими органами влади, а також на майже десятирічний досвід мобілізації громадян для втілення місцевих спільних ініціатив, набутий у ході впровадження проєкту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Також ПРООН тісно співпрацюватиме з Міжнародною фінансовою корпорацією (МФК).

[1] Проєкт ЄС/ПРООН “Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень” (HOUSES) здійснює діяльність на всій території України за виключенням тимчасово окупованих територій, що визначені згідно з законами України.

Детально про Проєкт можна дізнатись за посиланням https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/projects/homeownersofUkraineforsustainableenergysolutions.html

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі