Поліцейські Васильківщини виявили 4 нетверезих водіїв

Written by administrator on . Posted in Поліція

За вихідні дні співробітники  Васильківського відділу поліції виявили 4 водіїв, які  нехтуючи правилами дорожнього руху, керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Нетверезих чоловіків відсторонено від керування автівками та складено  адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 130 КупАП (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння). 

Нагадуємо, що за керування в нетверезому стані (вчинене вперше протягом року) водіям загрожує штраф 10200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік. Якщо ці дії вчинені повторно (вдруге) протягом року – штраф 20400 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки. А якщо порушник вже двічі протягом року притягався до відповідальності за подібні дії, його очікує штраф 40800 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років.

Водії! Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, будьте відповідальними та за жодних обставин не сідайте за кермо у нетверезому стані. 

Trackback from your site.

Leave a comment