АПАРАТНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Written by administrator on . Posted in нарада

03 лютого  2020 року відбулася апаратна нарада під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша із заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній, під час якої розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста.

На початку наради міський голова Володимир Сабадаш зазначив, що підсумовуючи звернення мешканців, які були озвучені на зустрічі з Народним депутатом України Олександром Дубінським 30 січня 2020 року, взяти на контроль проблемне питання по вул. Зарічній (директор КП “ККП м. Василькова” Оглоданий А.Р.) та вул. Сагайдачного,60 (директор КП “Васильківтепломережа” Брік В.І.).

Також, керівники підрозділів доповіли про роботу та заходи, що відбулися на минулому робочому тижні. Зокрема:

1. Степаненко Т.В.– начальник фінансового управління – розпорядникам коштів в обов”язковому порядку розмістити на своїх сайтах та на офіційному сайті Васильківської міської ради бюджетні програми і паспорти бюджетних програм.

2. Дащенко Л.В.  – начальник відділу звернень громадян – на минулому тижні надійшло 6 звернень мешканців через гарячу урядову лінію (щодо оплати пільг і субсидій через Ощадбанк, роботи медичних установ), 6 заяв по особистим питанням. 1 петиція набрала відповідну кількість голосів (щодо будівництва в місті скейт-парку).
3. Бурсова Л.П. – начальник Управління соціального захисту населення – на минулому тижні проведено перевірку комісією, створеної на виконання доручення Прем’єр – міністра України О. Гончарука щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері торгівлі, організації харчування про неприпустимість допуску працівників без оформлення трудових відносин. Станом на 30 січня 2020 року відвідано вже більше 150 об’єктів. також, було повідомлено, що отримано путівки соціальної реабілітації для учасників АТО/ООС.
4. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – з 31 січня 2020 року по 07 лютого 2020 року призупинено навчання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста у зв”язку з карантином, але навчання проводиться дистанційно, діти опрацьовують навчальний матеріал згідно розданого домашнього завдання. 05 лютого відбудеться колегія керівників навчальних закладів щодо підведення підсумків за 2019 рік та підготовки до ЗНО.
5. Павлова Р.С. – начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини – на минулому тижні було проведено ряд заходів у міській бібліотеці та міському краєзнавчому музеї до Дня пам”яті жертв Голокосту та Героїв Крут. Також, у музеї триває виставка-продаж “Світ майоліки”.
6. Длужинська І.М. – начальник УЖКГ – триває опрацювання звернень мешканців, проводиться робота по розгляду заяв щодо відключення від централізованого теплопостачання.
7. Оглоданий А.Р. – директор КП “ККП м. Василькова” – були незначні пориви, які вчасно ліквідовані. Проводиться робота по розгляду пропозицій щодо покращення якості питної води у в/м та центрі міста.
Міський голова дав доручення до п”ятниці закінчити та подати на розгляд проєкти по реконструкції тротуарів та центральної площі. Також, взяти на контроль питання щодо охорони парку Воїнам-інтернаціоналістам.
8. Терещенко В.Ф. – заступник директора КП “Васильківтепломережа” – були незначні витіки на мережі теплопостачання, всі вчасно ліквідовані.
9. Заводій В.М. – директор КП “ВСПКПО” – проводилась робота по розчищенню кладовищ від гілля та прибиранню стихійних сміттєзвалищ.
10. Рибалко С.В. – начальник управління з питань економіки та власності – завдяки проведенню перевірки у сфері торгівлі, організації харчування про неприпустимість допуску працівників без оформлення трудових відносин, на минулому тижні було зареєстровано 32 суб”єкти підприємницької діяльності. Також, з 01 лютого 2020 року вступив в силу новий закон № 157-IX “Про оренду державного та комунального майна”, де сказано, що відповідно до закону оренда державного, а також комунального майна буде відбуватися через систему ProZorro. Отримання права користування державним та комунальним майном буде здійснюватись шляхом проведення електронного аукціону.
Міський голова Володимир Сабадаш дав доручення заступнику Леоніду Перепелиці взяти на контроль реєстрацію нових фізичних осіб-підприємців, а також заявників на оренду комунального майна.
11. Шалуєва А.О. – директор КП “Васильківкомунікаціясервіс” – у сквері Головачова, а також при в”їзді в місто встановлені камери відеонагляду.
12. Савріцький І.В. – директор КП “Васильківміськпарктранс” – до уваги мешканців, які користуються пільговим автобусом. Кінцеву зупинку продовжено, тепер він курсує до ЖК “Столичний”. Графік руху залишився той самий.
13. Перепелиця Л.О. – заступник міського голови – відпрацювавши доручення по питанню фельдшерсько-акушерських пунктів міста та враховуючи кількість відвідування мешканцями їх у 2019 році, вважаю за доцільність продовження їх утримання в подальшому.
 14. Підгорецький В.М. – голова Васильківської міської громадської організації “Союз Чорнобиль Україна” – на сьогодні гостро стоїть  проблема в отриманні посвідчень інвалідам-ліквідаторам ЧАЕС І категорії.

Trackback from your site.

Leave a comment