РОЗШИРЕНА АПАРАТНА НАРАДА

Written by administrator on . Posted in нарада

27 січня 2020 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася розширена апаратна нарада із заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, секретарем міської ради, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній, начальниками міськрайонних служб, відділів, управлінь.В ході наради керівники доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють.
Зокрема:
1. Пелех М.І.  – начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – з початку 2020 року надійшло до відділу 611 заяв і повідомлень, з яких 114 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, в тому числі незаконного оббігу наркотиків (затримано групу осіб, які займались так званими “закладками” наркотичних речовин), 5 фактів нанесення тілесних ушкоджень, 34 факти крадіжок, 1 – самогубство, 10 – раптові смерті та інші.

Міський голова Володимир Сабадаш попросив сприяння працівників поліції у питаннях щодо безкоштовного перевезення групи дітей до НВК №4 маршрутом №756 (Киїів-Погреби) та незаконного паркування автомобілів на центральній площі міста. 
2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області – з початку року в місті виникло 9 пожеж. Проводяться перевірки щодо пожежної безпеки в освітніх та медичних закладах міста.

3. Проскурня Г.І. – начальник управління Пенсійного фонду України у м. Василькові – пенсії профінансовано вчасно. Управління перейшло на електронний документооббіг. У відділі прийому громадян встановлено електронну чергу.
4. Августинович Я.І. –  головний лікар Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги – з початку 2020 року відновила свою роботу Програма “Доступні ліки”. Дізнатись перелік аптек, в яких діє програма можна на сторінці https://www.facebook.com/pervynnamedycyna/  Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги.
Міський голова Володимир Сабадаш дав доручення заступнику Леоніду Перепелиці відпрацювати в тижневий строк питання щодо доцільності утримання з місцевого бюджету фельдшерсько-акушерських пунктів, які є в місті. 
5. Кривошея В.Є. – завідуючий Васильківським міськрайонним відділом лабораторних досліджень – випадків щодо коронавірусу в місті не зареєстровано.
6. Миколайчук О.В. – директор Васильківського МРФ КОЦЗ – на обліку по безробіттю перебувають 170 осіб з міста.
7. Перінська О.П. – секретар міської ради – 14 лютого відбудеться чергова сесія Васильківської міської ради. Проєкти рішень, які будуть виноситись на засідання сесії, подати до 17.00 години 27 січня 2020 року.

Trackback from your site.

Leave a comment