В РАМКАХ МІЖНАРОДНОЇ ПАРТНЕРСЬКОЇ СПІВДРУЖНОСТІ

Written by administrator on . Posted in Міжнародне партнерство

В рамках угоди про співпрацю між містом Васильків та містом Томашув-Любельський Республіки Польща 16 січня 2020 року до Василькова з офіційним візитом прибула делегація. Зустріч відбулася у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості, де їх радушно зустріли керівник закладу і васильківські родини, в яких весь час перебування у нашому місті будуть проживати вихованці фольклорного колективу «Розточчя» з м. Томашув-Любельський.
17 січня 2020 року гості здійснили огляд об’єктів соціальної сфери та місць-пам’яток національного значення.

Спершу делегація відвідала пам’ятку археології «Городище літописного міста Василіва», завітала до Васильківської міської Станції юних техніків. Керівник СЮТ з гордістю показав досягнення юних вихованців, поділився планами на майбутнє.


Потім відвідали унікальне підприємство – AQUAFARM, де вирощують екологічно чисту рибу: мармурового сома і тилапію. На підприємстві гостям провели екскурсію та розповіли, що вирощування риби відбувається в рециркуляційних системах, що виключає вплив негативних зовнішніх факторів. Також було зазначено, що підприємство турбується про довкілля та використовують енергозберігаючі технології на виробництві.

Цікавим для польських партнерів був візит до Васильківського професійного ліцею, де вони ознайомились з різними професійними напрямками закладу та особистими здобутками в галузі професійно-технічної освіти, взяли участь у кулінарному майстер-класі.
В плані заходів на гостей сьогодні ще чекає круглий стіл з представниками молодіжної ради, де відбудеться обмін досвідом в роботі молодіжних об’єднань.


У польських дітей теж була насичена денна програма. Разом з юними васильківцями здійснили оглядову екскурсію містом, переглянули відеофільм «Васильків, рідне місто моє», взяли участь у пісенному батлі з вихованцями зразкової студії естрадної пісні «Лілея» ВМ ЦДЮТ, спробували свої здібності у майстер-класах з розписування писанок, пісочної анімації, створення ляльки-мотанки. На згадку, вихованці Центру дитячої та юнацької творчості подарували польським друзям подарунки, виготовлені власноруч.

Trackback from your site.

Leave a comment