Щодо проведення обласного заходу «Різдвяні дзвони»

Written on . Posted in Без категорії

03 січні 2019 року з нагоди новорічних та Різдвяних свят Вишгородський район приймав обласний захід, присвячений збереженню сімейних цінностей «Різдвяні дзвони».

З метою популяризації сімейних форм виховання, служба у справах дітей та сім’ї Київської ОДА зібрала прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї та багатодітні родини Київщини. Було проведено урочистий та святковий концерт обласного заходу «Різдвяні дзвони».

Під час заходу сім’ї показали сімейні традиції і таланти, поділилися своїми досягненнями, зустрілися з представниками влади та громадськими організаціями, отримали відзнаки і цінні подарунки від служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА.

Привітали учасників заходу: заступник голови Київської ОДА – Олег Торкунов, начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА – Наталія Онопрієнко-Капустіна, виконуючий обов’язки голови Вишгородської РДА – Олексій Данчин, голова Вишгородської районної ради –  Ростислав Кириченко.

Київською обласною державною адміністрацією оголошено подяку двом багатодітним родинам з міста Василькова, а саме: Парфір’євій Наталії Петрівні та Пасенко Миколі Миколайовичу,  Хорошкіній Лілії Володимирівна та Хорошкіну Вячеславу Вікторовичу, а  також вручено набор посуду «Luminarc Trianon».

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі