АПАРАТНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Written by administrator on . Posted in нарада

13 січня 2020 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася апаратна нарада  з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, секретарем міської ради, керівниками структурних підрозділів, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній.

В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень. Зокрема, міський голова повідомив присутніх, з 16 по 20 січня у місті Василькові перебуватиме делегація з міста – партнера Томашув -Любельський республіка Польща на чолі з бурмістром паном Войцехом Жуковським, представників фолькльорного колективу «Розточчя» та депутатів.

Керівники зазначили,  що у структурних підрозділах проводиться звітність за 2019 рік. Начальник управління соціального захисту наголосила на обов”язковості ознайомлення Закону 2671 “Про надання  соціальних послуг”.
У сфері освіти 18-19 січня розпочнеться ІІІ етап учнівських олімпіад. Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини готують низку заходів до свята Водохреща та Дня Соборності України.
Приємним сюрпризом для присутніх було привітання маленьких щедрувальників – учнів Васильківського НВК “Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8”.

Trackback from your site.

Leave a comment