Шановна Васильківська громадо!

Written on . Posted in Cвята

Настають довгоочікувані новорічні свята – вісники оновлення, мрій і сподівань.

Рік, що минає,  був непростий і нелегкий,  але щедрий на добрі справи та успіхи, насичений важливими подіями,  рік наполегливої  праці, рік викликів та перемог. Прийдешній рік  знову поставить перед  нами нові завдання, які ми, завдяки  згуртованості, небайдужості та відповідальності, спільно об’єднавши зусилля, гідно зможемо вирішити.

Хочеться сказати слова особливої вдячності депутатам міської ради, керівникам установ і організацій, комунальних служб, членам виконавчого комітету, апарату міської ради, громадським діячам, активній молоді та  кожному мешканцю –  всім, хто сумлінно працює на благо нашого міста. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще і досягнемо нових успіхів.

Новий рік та Різдво – традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас таким же щедрим на добрі справи та здобутки.

Я бажаю всім Васильківцям відзначити Новий Рік та Різдво Христове в колі близьких та друзів, в піднесеному настрої, зі світлими помислами та гарними задумами. Нехай ці веселі зимові дні принесуть у наші оселі радість, любов і віру в себе, затишок і добробут, а 2020-й рік стане для Василькова та всієї України роком миру, злагоди і процвітання!

Веселих Вам Різдвяних свят і щасливого Нового року!

З повагою міський голова Володимир Сабадаш

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі