Національний конкурс “Благодійна Україна – 2019”

Written by administrator on . Posted in Конкурс

Асоціація благодійників України оголосила активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019».  У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com до 1 березня 2020 року (включно). До неї також доцільно додати фотографії (не більше 5-10 шт.), лінки на інформацію про благодійну чи волонтерську діяльність учасника конкурсу, що розміщена в інтернеті, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність учасника конкурсу.

Заповнюючи заявку, не забудьте обрати номінації, у яких заявка братиме участь. Додаємо «Положення про конкурс» та Витяг з Положення «Про конкурсні номінації». Деталі про конкурс: https://blagoukraine.org/news/423-blagoykraina-2019.html.

Маємо гарну новину! На численні прохання, у цьому році оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» вводить нову постійну номінацію конкурсу, а саме Благодійність в сфері екології та охорони довкілля.

Благодійність в сфері екології та охорони довкілля – у номінації розглядаються заявки щодо   діяльності благодійників, волонтерів, благодійних, неурядових та волонтерських організацій у сфері охорони довкілля та екології. (деталі: https://blagoukraine.org/news/426-ekologi.html)

 Нагадуємо, що до  1 березня 2020 року триває прийом заявок на участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2019». Додаємо заявку на участь у конкурсі, положення про конкурс та лінк на умови участі у конкурсі: https://blagoukraine.org/news/423-blagoykraina-2019.html

Trackback from your site.

Leave a comment