14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Written by administrator on . Posted in Вшанування

Шановні учасники ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, людей, які відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років.

У далекому 1986 році Україна втратила частину території, яка внаслідок Чорнобильської катастрофи стала не придатною для проживання, а також тисячі життів, яких вбив і вбиває атом. Десятки тисяч покинули свої домівки і стали біженцями.

Але ці втрати були б набагато більшими, якби не героїзм та мужність ліквідаторів: пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, вчених, медиків, працівників міліції, які брали участь у ліквідації аварії з перших годин.

Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Від імені Васильківського міського голови Володимира Сабадаша, Васильківської міської ради та виконавчого комітету щиро бажаємо всім учасникам ліквідаторам та їхнім рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Trackback from your site.

Leave a comment