Про проведення Національного конкурсу “Благодійна Україна-2019”

Written by administrator on . Posted in Конкурс, соціальний захист

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 22.11.2019 р. № 20099/0/2-19/61 про проведення Національного конкурсу «Благодійна.Україна-2019» повідомляємо наступне.

У жовтні 2019 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019».
Цьогоріч переможців визначатимуть в 17-ти основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені па церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2020 року у Києві.

Асоціація благодійників України також у пошуках партнерів у регіонах серед благодійних фондів, громадських організацій, інших профільних неурядових організацій для реалізації регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019». Щорічно, окрім загальнонаціонального конкурсу проходять ще його регіональні, етапи в областях України. На разі, у Київській області в Асоціації партнерів немає. , .

До Наглядової ради конкурсу входять: голова Наглядової ради Анжеліка Рудницька (співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка), Сергій Фоменко (лідер гурту «Мандри»), Іван Малкович (директор видавництва «А-БА-БА-ГА- ЛА-МА-ГА»), Ірма Вітовська-Ванца (акторка, волонтерка),Тарас Тополя (фронтмен гурту «Антитіла»). Оксана Білозір(народна артистка України, волонтерка), Іванна Климпуш-Цинцадзе (Голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу). Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей».

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2019» -1 березня 2020 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті конкурсу: http:// blagoukraine.org, або в Оргкомітеті конкурcу за тел. (067) 16-404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

Trackback from your site.

Leave a comment