Інтерактивна платформа для малого та  середнього бізнесу!

Written by administrator on . Posted in Економіка

Офісом ефективного регулювання за сприяння Державної регуляторної служби України та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України  було запущено Інспекційний портал inspections.gov.ua як інструмент трансформації інспекційної системи до ризикоорієнтованого підходу. Задача інспекційних органів – прозора оцінка суб’єктів господарювання та запобігання ризикам.

Завдяки відкриттю цієї інформації, відтепер підприємець знає, коли і чому до нього завітає інспектор.

Наступний крок у впровадженні інспекційної реформи – розробка Інтерактивної платформи для малого та середнього бізнесу (далі – МСБ), що дозволить кожному підприємцю управляти власними ризиками і стане «єдиним вікном» для взаємодії бізнесу із органами держнагляду та контролю. Інтерактивна платформа складатиметься з відкритої частини, доступної будь-якому відвідувачу, а також запропонує ширший набір інструментів для зареєстрованих користувачів.

Реєстрація та авторизація на платформі відкриють користувачу ще більше можливостей:

  • Особистий кабінет  надасть можливість отримати досьє за своїм підприємством: актуальну інформацію про перевірки, їх результати, пов’язані сфери контролю, критерії ризиків, форми актів тощо.
  • Інтерактивні інструменти (самооцінка ступеня ризику, самоперевірка дотримання вимог, самоконтроль усунення виявлених порушень після перевірки)
  • Інструмент контролю за дотриманням вимог законодавства інспектором (до перевірки, прийшла перевірка, перевірка завершилася), в т.ч., у формі чат-бота.
  • Генератор скарг.

Таким чином, Інтерактивна платформа посилить спроможність малого та середнього бізнесу завдяки прикладним інструментам для зниження ризиковості бізнес-діяльності та захисту прав підприємців.

Інформуємо, що 15 листопада було затверджено план комплексних заходів держконтролю на 2020 рік. З ним можна ознайомитися на Інспекційному порталі за  посиланням  inspections.gov.ua

Trackback from your site.

Leave a comment