Столичні аудитори встановили порушень на загальну суму 377,57 тис. грн на комунальному підприємстві «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва»

Written on . Posted in Без категорії

Фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби провели позапланову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» за період з 15 лютого 2018 року по 31 жовтня 2019 року.

 За результатами контрольного заходу встановлено фінансових порушень на загальну суму 377,57 тис. грн, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

 На порушення вимог законодавства, Замовником прийнято до обліку і проведено оплату за актами приймання виконаних будівельних робіт, до яких включено завищені обсяги виконаних робіт з реконструкції транспортної розв’язки на перетині просп. Перемоги з вулицею Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах міста Києва, а також завищено вартість матеріальних ресурсів, на загальну суму 377,57 тис. грн.

 На момент завершення ревізії зазначені порушення усунуті в повному обсязі.

Нагадаємо, раніше Держаудитслужба встановила, що за результатами проведеної процедури закупівлі комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» уклало договір на суму 109,5 млн грн, умови якого відрізняються від змісту тендерної пропозиції та який у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» є нікчемним.

Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ