Соціальна підтримка осіб з інвалідністю

Written by administrator on . Posted in соціальний захист

Міжнародний день людей з інвалідністю є щорічною подією. Проведення 3 грудня «Міжнародного дня людей з інвалідністю» спрямовано на посилення уваги до потреб осіб з інвалідністю, захисту їх прав, благополуччя, які вони отримують в житті.

Основним напрямком відділу по побутовому обслуговуванню інвалідів управління соціального захисту населення Васильківської міської ради є вирішення проблем та забезпечення санаторно-курортним лікуванням, спецавтотранспортом, кріслами-колясками, протезно-отропедичними виробами, навчанням та працевлаштуванням осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.

В управлінні соціального захисту населення Васильківської міської ради перебуває на обліку більше 2000 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.

На протязі 2019р. було видано 76 путівок для осіб з інвалідністю;

1 особа з інвалідністю отримує професійну освіту в «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» за професією «оператор котельні»;

42 дитини з інвалідністю проходять реабілітацію в «Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Здоров’я» м. Васильків;

5 дітей з інвалідністю внаслідок церебрального паралічу пройшли реабілітацію в реабілітаційних центрах України;

174 осіб з інвалідністю отримали 345 технічних засобів реабілітації та протезно-ортопедичних виробів, а саме:

-протезно-ортопедичні вироби – 35 – на суму 436275,00грн.;

-протези- 142 – на суму 77951,00грн.;

-ортопедичне взуття – 108 – на суму 139000,00гон.;

-крісла- колісні- 18 – на суму 244956,00грн.;

-засоби реабілітації- 36 – на суму 120617,00грн.;

– спеціальні засоби спілкування – 1 чол. – 3252,00грн.

   За підтримки помісної церкви Спасіння отримали 32 технічні засоби реабілітації, з них 22 підлокітника, 5 – інвалідних колясок, 3 – ходунків та 2 – крісла-стула для туалету.

Поза увагою не залишаються особи з інвалідністю і в матеріальному плані. 16 осіб з інвалідністю, які потребують коштів на лікування, отримають грошову допомогу.

Милосердя, чуйність, співчуття – є характерною рисою працівників  Васильківської міської ради, до осіб з інвалідністю. Тому відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – шана та повага до осіб з  інвалідністю, що потребують захисту та підтримки в цей нелегкий час.

Trackback from your site.

Leave a comment