Установчі збори з формування складу Молодіжної ради

Written by administrator on . Posted in Відділ молоді та спорту

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

Молодіжної ради при виконавчому комітеті Васильківської міської ради

Установчі збори з формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Васильківської міської ради відбудуться 24 грудня 2019 року у Малому залі приміщення Будинку культури  (м. Васильків, вул. Володимирська, 2, ІІ поверх). Початок зборів о 16:00год.

Молодіжна рада при виконавчому комітеті Васильківської міської ради як постійно діючий консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» та рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 05.11.2019 № 443 «Про затвердження Положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Васильківської міської ради» для забезпечення участі молоді у вирішенні питань міського значення в молодіжній сфері, налагодження ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування з молоддю, врахування думки молоді під час формування та реалізації державної молодіжної політики.

Склад молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які заявили про бажання брати участь у роботі молодіжної ради та запропоновані інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад молодіжної ради буде визначено установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб. Строк повноважень складу молодіжної ради становить два роки.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території міста Василькова (за згодою);

представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою).

До складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи/навчання, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

згода делегованого представника інституту громадянського суспільства на обробку його персональних даних.

 Документи приймаються ініціативною групою до 17 грудня 2019 року включно   (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Васильків, вул. Покровська, 5, І поверх, відділ молоді та спорту Васильківської міської ради,  з 08:00год. до 17:00год. (зразки документів за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0BxcVMLGxlrYHc1JuUVJGaHMxa2V2bXY0Q19DYkw1T2xBd2lR/view?fbclid=IwAR2WejK9XgGT5SOS-e7orIFOL5soZSzz2-QsITBy0U9BqvYMfSgGgfGdmvk).

 Телефон для довідок: 2-25-87, контактна особа: Бойко Андрій Миколайович  (e-mail: molod.sport.vmr@gmail.com).    

Trackback from your site.

Leave a comment