«День відкритих дверей» у Васильківському відділі поліції

Written by administrator on . Posted in Поліція

Правоохоронці Васильківщини запросили до місцевого відділу поліції школярів та влаштували для них цікаву й пізнавальну екскурсію: познайомили з професією поліцейського, показали службові кабінети, зброю, спецзасоби та службовий автомобіль. Діти отримали багато позитивних емоцій та корисної інформації.

З  метою національно-патріотичного виховання дітей та напередодні Всесвітнього дня дитини, Васильківський відділ поліції гостинно відчинив свої двері для вихованців Васильківської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІ ступенів.

Під час заходу учням були показані службові кабінети працівників та кімната прийому громадян.

Молодь завітала і до чергової частини, де дізналась як поліцейські  реагують на звернення громадян та спрямовують групи реагування патрульної поліції на місце події. Також, дізналися чим займаються працівники слідчого відділу, сектору карного розшуку та сектору превентивної діяльності.

Інспектори з ювенальної превенції продемонстрували юним гостям зразки зброї та спецзасобів.  Усі бажаючі мали  можливість приміряти бронежилет та шолом на себе, потримати в руках автомат «Калашникова», перевірити на міцність наручники і на мить відчути себе в ролі поліцейського.

Також, поліцейські провели профілактичну бесіду та наголосили на відповідальності за порушення норм чинного законодавства.

На завершення,  правоохоронці продемонстрували гостям службовий автомобіль. Діти залюбки сідали в авто, вмикали проблискові маячки та включали спеціальний звуковий сигнал.

Зустріч справила на запрошених лише позитивні враження. Діти дякували поліцейським за гарно проведений час та корисну інформацію.

Trackback from your site.

Leave a comment