До уваги забудовників Васильківщини!

Written by administrator on . Posted in Васильківський РВ ГУ ДСНС

Останнім часом разом зі зростанням темпів та обсягів будівництва об’єктів значно зросла загроза виникнення пожеж з настанням тяжких наслідків. Пожежі на підприємствах Київщини своїми масштабами та наслідками шокують не тільки суспільство України, а й усього світу. Здебільшого швидкому розповсюдженню пожежі та загибелі людей сприяє нехтування вимог пожежної безпеки під час будівництва об’єктів.

Проведеним аналізом стану дотримання вимог пожежної безпеки державних будівельних норм та правил встановлено, що значна частина нововведених до експлуатації об’єктів має ряд типових порушень, допущених під час будівництва, а саме: недотримання протипожежних відстаней між будівлями та спорудами, відсутність або непридатність до використання мереж протипожежного водопостачання, недостатня кількість та зменшені розміри евакуаційних шляхів і виходів, невідокремлення протипожежними перешкодами дільниць з різними характеристиками пожежної небезпеки, відсутність автоматичних систем протипожежного захисту тощо. Крім того, будівельниками, з метою економії, застосовуються будівельні матеріали з невизначеними показниками пожежної небезпеки.
Усунення вказаних порушень, допущених під час будівництва, на функціонуючому об’єкті, як правило, потребує значних капіталовкладень, довготривалого припинення експлуатації, а в частині випадків є взагалі неможливим і створює реальну загрозу безпеці людей.
Зважаючи на вищевикладене, Васильківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до Вашого сумління, наголошує на необхідності дотримання вимог пожежної безпеки під час проектування і будівництва об’єктів.

Trackback from your site.

Leave a comment