Вулична акція “Вільний мікрофон”-2019

Written by administrator on . Posted in Без категорії

9 листопада – День української писемності та мови. Це одне з наймолодших державних свят. Його запроваджено  1997 року за ініціативою Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться: «На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця».

З цієї нагоди лідери Васильківського міського учнівського парламенту підготували та провели вуличну акцію «Вільний мікрофон». Під час акції всі бажаючи мали можливість продекламувати вірші або уривки творів Українською мовою.

Акція відбулась за участі лідерів Васильківської ЗОШ І-ІІ ступенів №1, Васильківського академічного ліцею «Успіх», Васильківської ЗОШ І-ІІ ступенів №6, Васильківського НВК “гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8” та Васильківського академічного ліцею «Престиж»

Ведучими акції були представники Школи лідерів міста Василькова Туренко Тетяна та Крикун Іван.

Захід відбувся за підтримки Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міської ради.

Trackback from your site.

Leave a comment