РОЗШИРЕНА АПАРАТНА НАРАДА

Written by administrator on . Posted in нарада

11 листопада 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керуючим справами, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній, керівниками міськрайонних служб.

  • Пелех М.І.– начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – станом на 11.11. по місту зареєстрвано 602 заяви і повідомлень, зокрема – затримання громадянина російської федерації, ДТП (постраждала 1 особа), незаконне зберігання наркотиків,   проводилися обшуки з метою вилучення зброї.
  • Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України – за минулий тиждень в місті відбулося 2 пожежі. Триває підготовка до осінньо-зимового періоду, проводяться виховні бесіди з учнями загальноосвітніх навчальних закладів щодо протипожежної безпеки та правил поводження на водоймах у зимовий період.
  • Тісовський М.В. – військовий комісар Васильківського об’єднаного військового комісаріату – проводяться заходи по призову на строкову військову службу та за контрактом.
  • Кривошея В.Є. – завідувач Васильківським районним відділом лабораторних досліджень – захворювання на дифтерію відсутні, а на туберкульоз у місті хворіють 37 осіб.
  • Оглоданий А.Р. –  директор КП “ККП м. Василькова” – по водозабезпеченню ситуація в місті стабільна, по якості води є скарги мешканців, залишається проблема зі сміттям. Продовжуються роботи з будівництва водогону Комарова-Польова.
  • Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення –  проплачені кошти в готівковій формі за пільги.
  • Павлова Р.С. – начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини – усі заплановані заходи були проведені. 15 листопада об 11.00 годині в приміщенні Васильківського міського ЦДЮТ відбудеться засідання фокус-групи туристичного напрямку на тему: “Промоції”.

Trackback from your site.

Leave a comment