Бізнес-форум  в рамках  Європейського тижня підприємництва

Written on . Posted in Економіка

Повідомляємо, що 13 листопада 2019 року за участю голів Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова та Київської обласної ради Миколи Стариченка відбудеться  бізнес-форум в рамках  Європейського тижня підприємництва, на якому підприємці Київської області зможуть отримати відповіді на питання куди, що і як експортувати, як розвивати діловий клімат, де взяти гроші для бізнесу та як правильно його поширювати у маси.

Крім того, до участі в бізнес-форумі долучаються проекти USAID, BRDO, SMEDO та FORBIZ, Німецько-Український фонд, завдяки якому стало можливим запровадження на території Київської області нових інструментів Фінансово-кредитної підтримки бізнесу, а також керівники індустріальних парків «Біла Церква» та «Мироцьке», що є інструментом залучення інвестицій та розвитку промислового комплексу регіону.

Захід розпочнеться о 10.00 годині 13 листопада 2019 року в м. Біла Церква (б-р М.Грушевського,13, 8-й поверх, конференц-зал Смарт). Участь у заході безкоштовна за попередньої реєстрації. Більш детальна інформація за посиланням https://www.facebook.com/euweek.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі