Безпечна дорога: васильківські поліцейські нагадали дітям правила дорожнього руху

Written by administrator on . Posted in Поліція

Щоб вберегти неповнолітніх пішоходів від біди та зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод, поліцейські провели уроки безпеки для школярів.

В осінньо-зимовий період зростає кількість дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів. Основними причинами яких є скорочення світлового дня, перехід у невстановленому місці, несподіваний вихід на проїжджу частину дороги, погіршення погодних умов, а також недостатня видимість на автошляхах.

З метою виховання законослухняних учасників дорожнього руху,  інспектори з ювенальної превенції Васильківського відділу поліції завітали до загальноосвітніх шкіл міста Василькова № 2 та № 9, де провели відкриті уроки та збагатили школярів знаннями у сфері дорожнього руху.

Поліцейські нагадали учням про Правила дорожнього руху та акцентували  увагу дітлахів на носінні світлоповертаючих елементів на одязі, а також в цікавій ігровій формі розіграли різні ситуації на дорозі.

Школярі залюбки слухали  поради правоохоронців, демонстрували свої знання, ставили багато запитань, обіцяли не порушувати Правил дорожнього руху,  бути уважними на проїжджій частині дороги та носити світлоповертаючі елементи на одязі.

Trackback from your site.

Leave a comment