Засідання комісії з питань надання адресної матеріальної допомоги сімям мешканців м. Василькова, які опинилися в складних життєвих оставинах

Written by administrator on . Posted in засідання комісії

04 листопада 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулося засідання комісії з питань надання адресної матеріальної допомоги сім”ям мешканців м. Василькова, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На порядок денний виносились питання:

  1. Про розгляд звернень щодо надання одноразової грошової допомоги мешканцям міста, які потребують цієї допомоги, у звязку із складними життєвими обставинами.
  2. Про розгляд звернень щодо надання одноразової матеріальної грошової допомоги учасникам антитерористичної операції, які перебували в АТО/ООС.
  3. Про розгляд звернення голови Васильківської міської організації ветеранів війни та праці Агеєва О.В. щодо надання матеріальної допомоги ветеранам до ювілейних дат (90 років).
  4. Про розгляд звернення голови Василькоівської міської організації ветеранів війни та праці Агеєва О.В. щодо надання матеріальної допомоги ветеранам-учасникам бойових дій та інвалідам 2-ої світової війни,ветеранам війни та тяжкохворим активістам з нагоди 75-ї річниці визволення України.
  5. Про розгляд звернення начальника управління праці та соціального захисту населенння Бурсової Л.П. щодо надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та вдовам, з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Trackback from your site.

Leave a comment