АПАРАТНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Written by administrator on . Posted in засідання

04 листопада 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася апаратна нарада  з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету, керівниками структурних підрозділів, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній. 

В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень. Зокрема:
До відділу звернень громадян на минулому тижні через урядову гарячу лінію надійшло 9 звернень щодо житлово-комунальних питань, відсутності опалення та нарахування субсидій.
В КП “Васильківтепломережа” повідомили, що тепло подається до усіх будинків міста. По вулиці Шевченка, 1 незначний порив, працює ремонтна бригада.
В освітянському просторі розпочався навчальний процес. Триває підготовка до І етапу міського конкурсу “Вчитель року”. Проводяться предметні міські олімпіади.
Управління соціального захисту населення продовжує роботу з субсидіянтами. На обліку перебувають 184 багатодітні родини та 569 учасників АТО.

Trackback from your site.

Leave a comment