ДО ВАШОЇ УВАГИ! ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА РОЗПОЧАТО В УКРАЇНІ!

Written on . Posted in Економіка

Впродовж жовтня-листопада 2019 року за ініціативи Представництва Європейського Союзу в Україні відбудеться Європейський тиждень підприємництва. Зокрема, 30 жовтня в смт. Бородянка, 13 листопада в м. Біла Церква та 20 листопада в м. Березань підприємці дізнаються, як вийти на міжнародні ринки, де знайти фінансові ресурси та як розвинути навички ведення бізнесу і покращити діловий клімат в країні. Формат заходу – business lunch, на якому підприємці Київської області зможуть отримати відповіді на питання куди, що і як експортувати, як розвивати діловий клімат, де взяти гроші для бізнесу та як правильно його поширювати у маси.
Участь у заходах безкоштовна за умови попередньої реєстрації, а також, є можливість розміщення рекламної продукції (стендів) під час заходів.

Слідкуйте за новинами за посиланнями https://www.instagram.com/europian_week/?igshid=1qzjcvugnnrub та https://www.facebook.com/euweek 

ДОВІДКОВО: Європейський тиждень підприємництва в Україні є частиною загальноєвропейської кампанії з розвитку малого та середнього бізнесу, сприяння підприємництву та інформування про підтримку ЄС розвитку приватного сектору. EU4Business(link is external) – це ініціатива ЄС, яка надає підтримку приватному сектору в країнах Східного партнерства, в тому числі в Україні.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі