АПАРАТНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Written by administrator on . Posted in Без категорії

21 жовтня 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася апаратна нарада  з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету, керівниками структурних підрозділів, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній.  В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень. Зокрема:
До відділу звернень громадян на минулому тижні через урядову гарячу лінію надійшло 2 звернення та 13 звернень мешканців (щодо житлово-комунальних питань).
В КП “Васильківтепломережа” повідомили, що розпочався опалювальний сезон у соціальних закладах міста. Тепло подали до дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Станом на 21 жовтня не опалююються ДНЗ №№2,5. Тепло до цих закладів подадуть на цьому тижні.
В управлінні з питань економіки та власності розпочалася робота щодо підготовки Програми соціально-економічного розвитку на 2020 рік.
В освітянському просторі відбулися наради з керівниками дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. На осінні канікули заплановано ряд майстер-класів та методичних навчань.
Фахівцями управління культури, туризму та охорони культурної спадщини на цьому робочому тижні заплановано захід з встановлення меморіальної дошки загиблому волонтеру міста Василькова Дмитру Гончаренку.
У відділі молоді та спорту розробляється план спортивних заходів на 2020 рік.
Управління соціального захисту населення розпочало тестування по програмі монетизації пільг. Також, була виплачена допомога учасникам ліквідації на ЧАЕС.

Trackback from your site.

Leave a comment