У вихідні дні у місті Василькові відбулися заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та благодійний фестиваль

Written on . Posted in Cвята

Так, 11 жовтня у міському Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт за участі військовослужбовців, керівництва міста, громадськості. З наступаючими святами Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці усіх присутніх вітали командир Повітряного командування “Центр” генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко та перший заступник міського голови Володимир Гурєєв, а творчі колективи міста подарували святкову концертну програму.

12 жовтня на аеродромі військової частини відбувся День відкритих дверей. З нагоди Дня захисника України військовослужбовців бригади тактичної авіації щиросердно привітали Васильківський міський голова Володимир Сабадаш та командир Повітряного командування “Центр” генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко, висловивши подяку усім, хто сьогодні захищає повітряні кордони України. Бажаємо усім військовослужбовцям миру, добра, здоров’я і добробуту. В ході заходу тривала виставка військової техніки, а також показові виступи стрибків з парашутів.
13 жовтня у міському парку «Берізки» відбувся благодійний фестиваль «Шкварка – фест», який зібрав понад 6 тисяч містян та гостей. Різноманітні локації, спортивні змагання, концерт за участі місцевих творчих колективів та запрошених зірок української естради, майстер-класи, аква грим, виїзна торгівля, приготування вареників та українського борщу, чудова сонячна тепла погода – все це створило святковий настрій для відпочинку на природі. Кошти, які були зібрані на фестивалі, будуть передані на лікування онкохворого маленького мешканця міста Василькова Ярослава Охрицького.
14 жовтня вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави покладанням квітів до пам’ятного знаку та могил загиблим учасникам бойових дій АТО, Революції гідності.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі