РОЗШИРЕНА АПАРАТНА НАРАДА

Written on . Posted in Міський голова, нарада

15 жовтня 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, секретарем міської ради, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств та управляючих компаній, керівниками міськрайонних служб.

  • Пелех М.І.– начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – станом на 15.10. по місту зареєстрвано 680 заяв і повідомлень. До ЄРДР внесено 41 – незаконне заволодіння транспортним засобом, крадіжки, ДТП, шахрайства, зберігання наркотиків (вилучено 31 кг наркотичних речовин), тілесні ушкодження, раптові смерті.
  • Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України – за минулий тиждень в місті відбулося 2 пожежі. Триває підготовка до осінньо-зимового періоду, проводяться виховні бесіди з учнями загальноосвітніх навчальних закладів щодо протипожежної безпеки та правил поводження на водоймах.
  • Тісовський М.В. – військовий комісар Васильківського об’єднаного військового комісаріату – проводяться заходи по призову на строкову військову службу та призову офіцерів запасу. Також, проводиться відбір кандидатів до служби за контрактом.
  • Проскурня Г.І.– начальник управління Пенсійного фонду України у м. Василькові – фінансування пенсій проводиться вчасно, щоденно відбуваються зустрічі з пенсіонерами.
  • Кривошея В.Є. – завідувач Васильківським районним відділом лабораторних досліджень – за два місяці не зареєстровано жодного випадку захорюванності на КІР.
  • Брік В.І. – директор КП «Васильківтепломережа» – комунальне підприємство повністю готове до початку опалювального сезону.
  • Оглоданий А.Р. –  директор КП “ККП м. Василькова” – за минулий тиждень була невелика кількість поривів на мережах холодного водопостачання. Надходили заяви від мешканців на відсутність води на верхніх поверхах багатоквартирних будинків. Продовжуються роботи з будівництва водогону Комарова-Польова.
  • Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення –  проплачені державні соціальні допомоги, триває оздоровлення учасників ліквідації на ЧАЕС та бойових дій. Відбулося засідання комісії з легалізації та заборгованості заробітної плати.
  • Павлова Р.С. – начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини – всі бажаючі запрошуються безкоштовно на виставу єврейського театру 20 жовтня о 16.00 годині до міського Будинку культури.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі