Вітання Васильківського міського голови Володимира Сабадаша з нагоди відзначення Дня захисника України

Written by administrator on . Posted in Cвята

Шановні військовослужбовці, учасники бойових дій, волонтери! Шановна васильківська громадо!

Від імені Васильківської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю з наступаючими святами – Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – захисника України.

Цей день об’єднує різні покоління, кожне з яких має своїх українських героїв.

Славетні традиції українського народу продовжують захисники і патріоти Української держави, які сьогодні відстоюють мир у нашій країні на східних рубежах. За це їм низький уклін і особлива шана.

Пам’ятаємо і шануємо пам’ять про героїв – васильківців, – Юрія Скляра, Олександра Лістрового, Олега Дьяченка, Дмитра Гончаренка, які віддали свої життя задля майбутнього кожного з нас, захищаючи українську землю на Сході України.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну. Вічна їм пам’ять!

Від щирого серця бажаю щастя, здоров’я, родинної злагоди, оптимізму і миру! Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові!

У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної васильківської родини і до нашої рідної України.

Trackback from your site.

Leave a comment